Tým

Matěj Hanousek – Lego(las)

Vedoucí kontingentu

Ahoj, já jsem Lego. Mé domovské středisko je Labyrint v Blansku, kde jsem pár let vedl skauty a vlčata a momentálně pomáhám s čím jde. Studuji prvním rokem strojírenství v Brně. Naposledy jsem se zúčastnil CEJe 2022 a momentálně pomáhám v týmu Zázemí jako šéf areálu na Obroku 24. Baví mě chození po horách, cestování, objevování nových míst, sport a auta.

Kryštof Eckhardt – Štófi

Zástupce vedoucího

Ahoj, jsem Štófi, jsem skautem na Praze 13. Vedl jsem oddíl světlušek a vlčat, od roku 2022 jsem výchovným zpravodajem a voleným členem SRJ střediska Hiawatha, také jsem voleným členem ORJ na Praze 5, od roku 2020 do podzimu 2023 jsem byl členem instruktorského týmu ČLK Trinity.

V “civilním” životě jsem studentem politické a regionální geografie na Přírodovědecké fakultě UK, mám za sebou tři roky jako učitel na soukromé i státní základní škole, kde jsem vyučoval dějepis, společenské vědy a zeměpis.

Martin Sedmera – Intoš

Komunikace

Ahoj, jmenuji se Intoš a mým domovským střediskem je Uragan Zbraslav. Ve středisku jsem byl ve vedení oddílu skautů a později světlušek. Dnes jsem zástupce vůdce střediskového roverského kmene, voleným členem střediskové rady a výchovným zpravodajem střediska.

Mimo středisko působím jako instruktor na ČLK Hrádek a podílím se na přípravě okresního rádcovského kurzu. Čerstvě jsem absolvoval instruktorskou školu Ejhle.

Z velkých akcí mám zkušenost jako účastník WSJ 2019 a jako člen přípravného týmu NSJ 2023, kde jsem působil v programovém týmu.

Studuji informační management na FIT ČVUT, baví mě vývoj deskových her, magie a lezení.

Jonatan Šercl – Špion

Hospodář

Ahoj, já jsem Špion. Momentálně působím jako vedoucí oddílu z Ořecha ze střediska Hiawatha Praha.

Z větších akcích jsem se podílel na registraci Helpdesku, v programovém týmu NSJ, registraci Obroku a registraci a komunikaci MiQuiku.

Ve volném čase se bavím doktorátem na ústavu fyzikální chemie VŠCHT a magisterským studiem učitelství tamtéž. Taktéž hraji závodně badminton a rekreačně tvořím weby.

Marie Friedrichová – Kešuna

Propagace

Ahoj já jsem Kešuna. Skautuji v Líbeznicích, kde působím u dívčího oddílu a kmene.

Na NSJ jsem byla členkou programového týmu a vařím na okresním rádcovském kurzu.

Dokončuji studium střední gastronomické školy v Praze. Ve volném čase se starám o svého psa, něco tvořím nebo koukám na seriály. Občas se věnuji divadelní činnosti v malém souboru Sirény.